Графік роботи

Пн–Сб 09:00–19:00
Неділя вихідний
050 021 32 27

Максим


098 733 93 33

Олександр

Ваш список
“Список порівняння пустий
Ваш список
“Список бажань пустий

Як відрізнити якісний велосипед від підробки

quality

Питання. Навіщо купувати дорогий велосипед, коли через дорогу продаються "такі ж" дешеві?

Відповідь. Справа в тому, що велосипеди схожі тільки на вигляд. При найближчому розгляді навіть початківець-велосипедист визначить різницю.

Розглянемо кілька "контрольних" точок перевірки.

Написи на велосипеді - довіряйте тільки відомим брендам. Купуйте тільки ті велосипеди, які вам порадять знайомі або про які у вас є хоч якась інформація. На велосипеді не повинно бути строкатих написів типу «супер велосипед», «гірський велосипед».

Обладнання на велосипеді (в основному стосується перемикачів) теж має бути від відомих виробників: як правило, це або Shimano, або SRAM. Якщо вам пропонують інше, остерігайтеся - проблем потім з таким обладнанням не оберешся: швидко виходить з ладу, зношується, не підлягає точному налаштуванню. Попросіть продавця продемонструвати, як відбувається перемикання швидкостей - якщо навіть після налаштування залишився сильний скрегіт і застрягання перемикача - то це вірна ознака велосипеда-сурогату.

Вага велосипеда. Навіть сталевий велосипед має важити в розумних межах. Ні в якому разі не варто купувати велосипед вагою більше 20 кг. Це самогубство - дуже важко піднімати на поверх, ставити в машину, розганятися.

Колеса. Зазвичай на китайських велосипедних виробників ставлять найпростіші одинарні обода. Звичайно, це досить важко перевірити, не маючи спеціальних знань. Тоді порада - подивіться чи немає на колесі «вісімок». Обстежте також і покришку - на предмет нерівностей, здуття, шлюзу.

Втулки коліс. Зазвичай "сірі" виробники "економлять" на втулках, адже при купівлі важко визначити якість підшипників. Потрібно підняти переднє колесо і покрутити його. Обертання має бути легким. У випадку, якщо чогось з перерахованого не вистачає - рекомендуємо відмовитися від покупки, або приготуватися до зміни втулок протягом 1 місяця. Перевірити, з чого і як виготовлені деталі втулок, не розбираючи не є можливим. Але якісна втулка повинна бути «фірмовою» - виробник пишеться або на самій втулці, або в специфікації велосипеда. На втулках не повинно бути задирів, стружки. Поверхня повинна бути гладкою, якщо втулка пофарбована - неприпустимі нерівності покриття.

Вилка. Ще один серйозний недолік неякісних велосипеда - відчутний люфт в області вилки.

Сидіння. Обстежте сидіння пропонованого Вам велосипеда. Сидіння у велосипедів-макетів дуже швидко рвуться.

Додаткове обладнання. На велосипеди-підробки завжди навішують додаткові. обладнання - для краси і залучення клієнта.

Рама. Це найдорожча частина велосипеда, практично не піддається ремонту, тому на цей компонент варто звернути особливу увагу. Уважно подивіться на зварні шви, вони повинні бути рівні, без патьоків металу, однієї ширини по всьому шву. Правильний шов повинен виглядати "красиво". Це основні моменти, за якими ви можете відрізнити справжній новий велосипед від несправжнього.

Звертайтеся в «RoSPORT», ми підберемо Вам велосипед, що треба!

Ваш відгук про товар
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно