Графік роботи

Пн–Сб 09:00–19:00
Неділя вихідний
050 021 32 27

Максим


098 733 93 33

Олександр

Ваш список
“Список порівняння пустий
Ваш список
“Список бажань пустий

Широкий руль

Досить давно ми знайомі з агресивними стилями катання на велосипеді. Настільки ж давно існує думка: чим ширше – тим краще. Широке кермо зменшує навантаження на руки, дозволяє успішніше парирувати удари від переднього колеса і точніше керувати велосипедом на високих швидкостях, допомагає здійснювати високі стрибки і потужні «крутки». Але навіть у професійних тріалістів ширина керма не є самоціллю. Набагато важливіше підібрати «свою» ширину відповідно до ширини плечей, довжиною і силою рук та іншого...
Зазвичай це роблять, потроху обрізаючи широке кермо. Тут головне - вчасно зупинитися...

руль

Безумовно, всі ми пам'ятаємо прислів'я: «скільки разів потрібно міряти і скільки – різати». Але навіть у цьому випадку компанії ODI вдалося показати свій оригінальний підхід до вирішення проблеми. Знаменита компанія - виробник рукояток випустила гнуте кермо із змінною шириною, яке має внутрішню різьбу для установки «подовжувачів».

подовжувач руля

Кермо ODI Flight Control випускаються з алюмінієвого сплаву 7075 Т6 шириною 700 і 750 мм. Подовжувачі довжиною 18 і 12,5 мм, виготовлені з того ж алюмінію, просто вкручуються в кінці керма. Затягувати їх слід звичайним 8мм шестигранником. Пара подовжувачів дозволяє поліпшити контроль на поворотах на «дюйм або півтора». Плюс, в комплекті поставляються акуратні заглушки керма, вони теж вкручуються в подовжувачі. Є можливість збільшити кермо ще більше, прикрутивши другу пару подовжувачів. Однак, хлопці з ODI не рекомендують робити так - це небезпечно. Навіть якщо вставки вкручуються одне в одного щільно і без люфту, в деяких випадках надмірна модифікація може зіграти з Вашим тілом злий жарт.

Підйом рулів 25мм. вигин 5х9 градусів. На ринок надходять в п'яти кольорах: чорному, темному хромі, синьому, червоному і золотом. Написи і розмітка виконані методом лазерного гравіювання.

Ваш відгук про товар
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно