Графік роботи

Пн–Сб 09:00–19:00
Неділя вихідний
050 021 32 27

Максим


098 733 93 33

Олександр

Ваш список
“Список порівняння пустий
Ваш список
“Список бажань пустий

Стилі катання на велосипеді

20

Крос-кантрі (Cross-country, XC) 

 

Їзда по пересічній місцевості (ліс, парк). Легкий велосипед з переднім амортизатором і швидкостями.

 

Байкер-крос (4X)

 

4 гонщика стартують одночасного по спеціальній трасі, на якій присутні трампліни та ін. Спочатку проводитися кваліфікація (за годиною), потім формують четвірки. Кількість четвірок залежитьвід кількості учасників. У заїзді виграють два перші байкера и так до тих пір, поки не будуть визначені місця з 1 по 4. 

 

Дьорт (Dirt)

 

Стрибки і виконання трюків на спеціально побудованих конструкціях, які складаються з вільоту и приземлення з прольотом зазвичай від 1м. Приклади трюків: no foot, one hand, table top і багато інших. Для цієї дисциплини потрібний мІцний велосипед з амортизатором або без. Іноді велосипед модифікується під сінглспід, тобто на ньому залишають тільки одну швидкість. Родоначальниками діртовому стилю були BMX.

 

Фрірайд (Freeride)

 

Вільний стиль. Кожен  катається в міру своїх можливостей і бажань. Всілякі стрибки, трюки. Свобода у виборі велосипеда.

 

Даунхіл (Downhill)

 

Швидкісний спуск з гори. Змагання проводяться в містах, де є гори. Потрібний велосипед з двома амортизаторами (ХІД зазвичай 7-10 "). Велосипед важить в районі 20-26кг. Через міцність.

 

Стріт (Street)

 

Їзда по місту на велосипеді з короткоходовою (звичайна) вилкою. Виконання таких елементів як: bunny-hop, серф, віллі, one hand, bar turn та ін. У цьому стилі використовуються будь-які відповідні елементи, які можна знайти на вулиці, будь то парапет (грані), сходи або просто асфальт.

 

Тріал (Trial)

 

Використовується спеціальний велосипед, звичайно, без сидіння. Дисципліна передбачає подолання перешкод підвищеної складності - застрибування, зістрибування з великих висот, стрибки на місці на задньому або передньому колесі. Велосипеди бувають на колесах діаметром 20 "(мод) i 26" (сток).

Ваш відгук про товар
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно